Şirket Profili

1984'den bugüne, büyük bir istikrarla tekstil sektörünün ön sıralarında yer alan kuru- luşumuz; Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Libya, Irak, Suriye, Fransa ve Amerika ile ihracat yapmaktadır.

Amaçlarımız :

  • Müşteri gereksinimlerine uygun üretim yapmak
  • Nitelikli ve hızlı hizmet vermek
  • Ürünü bürokrasiden uzak, zamanında ve eksiksiz teslim etmek
  • Müşteri memnuniyeti yaratmak
  • Sektöründe güvenilir, öncü, aranan bir kurum olmak
  • Özellikle battaniye ve yün kumaş pazarında yaygın bir portföy oluşturmak
  • Kalıcı, istikrarlı ve verimli bir organizasyon yapısına sahip olmak


Vizyonumuz : Kurulduğu günden bugüne kararlı çalışmalarımızla ulaştığımız tekstil sektöründe ön sıralarda yer almaya devam etmektir.

Misyonumuz : Köklü geçmişinden aldığı güçle, bilimsel verilere dayanarak, Türk ve Dünya Tekstil Sektörünün gereksinimi doğrultusunda nitelikli ve kalıcı hizmet vermektir.

Hedeflerimiz : Dünya tekstil pazarında Türk markasını da söz sahibi yapmak.

İlkelerimiz (ve değerlerimiz): Tüm bireyler, çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur.Bizler, birbirimizi sizlerin sürekli gelişen ve değişen beklentilerinize ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz.

Biz, hepimiz sizlere nitelikli hizmet (ürün) sunabilmek için karşılıklı sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız.

Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Sizlere de bir birey olarak saygı duyar; sizleri, en iyilerine layık bireyler olarak görürüz ve hizmet veririz.

Farklılığımızın bilincindeyiz ve bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz.

Biz, sürekli olarak nitelikli ürünler için kendimizi adapte edecek beceriler geliştiririz. Aynı zamanda değişim gereksinimi ile geçmiş değerlerimiz arasındaki dengeyi koruruz. Değişim, mükemmeliyete ulaşmada bize cesaret kazandırır; geçmiş deneyimlerimiz ise değişimi göze almamıza yardım eder.

Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz.

İşte bütün bu ilkeler; bizim hep birlikte yapacağımız çalışmaları şekillendirir ve alacağımız kararları etkiler.

Yıllık üretimimizin %60'ı yurtiçi %40 da yurtdışıdır.NOT: Akdoğan Tekstil'in sunduğu zengin çeşitteki ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Pazarlama Departmanımızı arayabilirsiniz.